Leon Zawodowiec

Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 3984

Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 8:13, 28 Sie 2006    Temat postu: Regulamin PFS - Klasyfikacja Generalna

V edycja Pucharu Forum Soccer (PFS)!!!!!!!!!!!!!!!

Regulamin PFS

1. Gramy systemem LM!

Typujemy po 3 mecze z danej ligi: angielska, niemiecka, (włoska jak ruszy) hiszpańska, francuska oraz ekstraklasa polska i II liga polska.
dodatkowo belgijska, czeska, grecka, holenderska,turecka, szkocka oraz portugalska
Myślę iż te zmiany wprowadzą większe motywacje do zaczerpnięcia informacji o danych liga i poznaniu ich.

Ligami rezerwowymi proponuje ligę: rosyjską, szwecką i norweską.

2. Losowanie grup odbędzie się po zakończeniu przyjmowaniu zapisów a miejsce w którym będzie można śledzić przebieg losowania odbędzie się w „Szalikowni” (wejście bezpłatne) Laughing

3. Zapisy trwają do 08-09-2006 do godz 13:00!!!!!!!!!!!!!!!

4. Po losowaniu powstanie 8 grup po 4 lub wiecej zawodników w każdej grupie w zależności ile osób się zgłosi.

(ze względu że zgłosiło się 33 drużyny w jednej z grup będzie 5 drużyn i awans z tej grupy maja tylko dwie drużyny) tak było w poprzedniej edycji PFS

5. Punktacja:

3 punkty - za dokładne wytypowanie wyniku meczu
1 punkt - za wytypowanie rozstrzygnięcia (zwycięstwo, remis, porażka)
0 punktów - za złe wytypowanie wyniku

6. Bezpośredni awans do następnego etapu Pucharu uzyskują dwie pierwsze drużyny z grupy.

5. W przypadku uzyskania takiej samej ilości pkt przez dwa zespoły zajmujące miejsce 2 i 3 decyduje bezpośredni pojedynek między nimi (2:2 i 3:3 wchodzi z grupy drużyna która ma wieksza iloscia bramek na wyjezdzie), w przypadku wyników ( 2:2 i 2:2) będą brane pod uwagę małe pkt czyli zdobyte bramki (różnica strzelony i straconych) a jeżeli to nie pozwoli wyłonić drużyny która awansuje dalej nastąpi szybka dogrywka (dodatkowe typowanie)

6. W przypadku gdy zdarzy się taka sytuacja iż dwie drużyny nie zatypują żadna z drużyn nie dostaje 1 pkt choć padł remis jest to kara za nie typowanie.

7. Drużyny które wywalczyły awans do następnej rundy grają w niej systemem pucharowym czyli mecz i rewanż

8. Nagrodą główną jest szalik Lazio Rzym!!!!!!!!!!!!!!!!

9. Drużyna która zajmie 1 miejsce w grupie w następnej edycji PFS bedzie drużyną rozstawioną!!!!!

Finał

jakieś pytania, propozycję, watpliwości zgłaszać w tym temacie!!!!

Ostatnio zmieniony przez Jerry dnia Nie 16:54, 24 Wrz 2006, w całości zmieniany 5 razy
CiupS
Duma Katalonii

Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1206

PostWysłany: Pon 14:34, 28 Sie 2006    Temat postu:

Jedna propozycja. Nie widze ligi Portugalskiej ;] Dobra liga. Dobre zespoły. Mamy tam swoich Polaków Laughing Co wy na to ?

Pawian
Widzewiak

Posty: 1831

PostWysłany: Pon 14:55, 28 Sie 2006    Temat postu:

CiupS napisał:

Popieram. Proponuję wziąść ligę portugalską np. za II ligę polską lub za ligę czeską Wink

jasiu
przedszkolak

Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 30

PostWysłany: Pon 16:03, 28 Sie 2006    Temat postu:

za lige czeska lepiej . moze byc glosowanie jak chcesz?

Jerry

Posty: 3984

PostWysłany: Pon 16:27, 28 Sie 2006    Temat postu:

II lige polską bym raczej zostawił gdyz wiele jest tam klubów zasłużonych dla polskiej piłki a przy okazji jest to ciekawa liga.
Co do propozycji ligii portugalskiej to myślę że można ją śmiało dołączyć!!!

Filip

Dołączył: 04 Paź 2005
Posty: 4429

Skąd: Krakow

PostWysłany: Pon 16:42, 28 Sie 2006    Temat postu:

Rozumiem, ze w przypadku równej ilosci punktów i małych bramek, bedą liczone bramki na "wyjezdzie" i tylko 2 identyczne wyniki meczy zadecyduja o dodatkowym meczu?

Filip napisał:

Ja sądze że badzie wyłonione to drogą losową, jak jzu wszytkoz awiedzie bo terminaz PFS bedzie bardzo napięty, bo bedzie pewno bardzo duzo zgłoszeń....

Tez jestem za ligą Portugalską zapiast czeskiej, greckiej lub turckiej....
Niech bedzie druga w kolejności jak jakas liga nie bedzie grac.....

PostWysłany: Pon 18:13, 28 Sie 2006    Temat postu:

W przypadku równiej ilości pkt w pierwszej kolejności będzie brane pod uwagę pkt w "meczu i rewanżu" strzelone bramki między zainteresowanymi drużynami a dopiero potem będą liczone małe bramki a jeżeli i to nie wyłoni zwycięzcy będzie robiona szybka dogrywka.

Jerry napisał:

Oki rozumiem, ze gdy np. dwa razy padnie wynik 2:2 bedzie dogrywka a w innych przypadkach bedzie po pucharowemu? Niech te bycie gospodarzem i rewanze coś oznaczają Wink (2:2 i 3:3 Arrow wchodzi gosc z wieksza iloscia bramek na wyjezdzie)

Ostatnio zmieniony przez Filip dnia Pon 21:10, 28 Sie 2006, w całości zmieniany 1 raz